Powiedzieli

Marek Karbowski

Komendant Gminny OSP w Łubiance

Dzięki panu Piotrowi Całbeckiemu wybudowano w Łubiance nowoczesne Wojewódzkie Centrum Szkolenia wraz z obiektami sportowymi, w którym odbywają się kursy i szkolenia dla strażaków, a także ma swoją siedzibę OSP Łubianka.

Pan Piotr Całbecki poprzez dofinansowanie dużej części kwoty przyczynił się do zakupu nowego samochodu bojowego oraz iezbędnego sprzętu dla jednostki w Łubiance, a także dla innych jednostek w Województwie. Życzyłbym sobie dalszej współpracy z panem Piotrem i popieram jego kandydaturę.

Kasia Gieryn

lekarz oddziału położniczo-ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, prezes Fundacji Medici Homini

Pan Marszalek Piotr Całbecki z wielką chęcią poparł nasz projekt pomocy w jednym z najbiedniejszych rejonów Afryki. Przez pięć tygodni lekarze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu mogli operować mieszkańców Czadu pozbawionych specjalistycznej opieki medycznej.

Pan Marszałek jest zawsze otwarty na realizacje nawet trudnych pomysłów, jeśli niosą ze sobą możliwość pomocy najbardziej potrzebującym.

Mariusz Lubomski

artysta

W ciągu ostatnich kilku lat oferta kulturalna naszego województwa stała się jedną z najciekawszych i najpełniejszych w kraju. Rozwija się wiele festiwali i ciekawych inicjatyw kulturalnych.

Widać, że ludzie kultury dobrze się czują w naszym województwie. Znajdują wsparcie i zrozumienie dla swoich czasem szalonych idei w dobrze zarządzanym urzędzie. Wiem, że to zasługa Piotra, dla którego klasa kreatywna jest jednym z motorów napędowych nowoczesnego społeczeństwa. Cieszę się, że takie współczesne myślenie znalazło swój dom, tam gdzie i ja - w kujawsko-pomorskim

Ks. Adam Ceynowa

proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie

W obecnych czasach, na różne sposoby ocenia się ludzi. Bierze się pod uwagę ich status społeczny, zajmowane stanowiska, poglądy polityczne, przynależność partyjną, czasem skuteczność w załatwianiu rozmaitych rzeczy. Zaciera się niestety to, co istotne.

Dla mnie, i to nie tylko jako księdza, duszpasterza, najważniejsze jest jednak coś innego. Liczy się to, jakim jest się człowiekiem.

Pana Piotra Całbeckiego znam od wielu lat, i dlatego ośmielam się poprzeć Jego kandydaturę, bo jest dobrym człowiekiem i uważam, że to właśnie kryterium powinno być wiodące, w ocenie tych, którym chcemy powierzyć naszą Ojczyznę.

Strona sfinansowana przez KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska